Piątek 19 października 2018r.
dachy dachówki cementowe dachówki ceramiczne

Finco-Stal

Blachodachówki Blachy Trapezowe

Blacha trapezowa T-6

Trapez T-6 jest przeznaczony do wykonania sufitów podwieszonych, obicia drzwi garażowych i na tzw. podbitkę oraz wszędzie tam, gdzie nie ma dużych wymagań wytrzymałościowych. Produkowany w szerokiej gamie kolorystycznej.

 

Blacha trapezowa T-8

Podbitka Trapez T-8 znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym. Jest doskonałym materiałem na tzw podbitkę, obudowę kominów czy też na boczne ścianki lukarn. Produkowany w pełnym asortymencie kolorystycznym z blach o grubości 0,50 mm będzie znakomicie pasował na każdy obiekt. Nadaje się także na obudowę ścian, poszycie drzwi garażowych itp.

 

Blacha trapezowa T-14

 

Blacha trapezowa T-16 OCYNK

 

Blacha trapezowa T-18

Trapez T-18 to popularny profil dachowy. Ze względu na swoją niską cenę znajduje zastosowanie między innymi w budownictwie jednorodzinnym, wiejskim jako trwałe i lekkie pokrycie zabudowań gospodarczych, magazynów, garaży itp. Posiada rynienkę odprowadzającą wodę pod zakładem.

 

Blacha trapezowa T-18 OCYNK

 

Blacha trapezowa T-20

Trapez T-20 jest przeznaczony do krycia dachów zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i przemysłowym. Stosować go można także jako materiał elewacyjny. Produkowany jest w wielu kolorach z blach o grubości 0,50 mm lub 0,70 mm. Wykonany z blachy alucynk daje znakomite efekty wizualne w połączeniu z niską ceną produktu i wieloletnią trwałością.

 

Blacha trapezowa T-35

Trapez T-35 to nowy, doskonały produkt nadający się na pokrycia dachowe obiektów o średniej i dużej powierzchni. Może być stosowany w budownictwie przemysłowym, gospodarczym i wszędzie tam, gdzie wymagana jest wytrzymałość połączona z estetyką.

 

Blacha trapezowa T-35V

 

Blacha trapezowa T-35 OCYNK

 

Blacha trapezowa T-40

 

Blacha trapezowa T-45 OCYNK

 

Blacha trapezowa T-50

 

Blacha trapezowa T-55

 

Blacha trapezowa T-60

 

Blacha trapezowa T-92

 

Blacha trapezowa T-135

 

Blacha trapezowa T-150

 

Blacha trapezowa T-160

 Podczas tworzenia serwisu www wykorzystano elementy graficzne i tekstowe firm, producentów materiałów budowlanych.
Wszystkie publikowane loga należą do ich właścicieli i zostały wykorzystane wyłącznie w celu popularyzacji ich marki.


Konsedo - Profesjonalna Poradnia Handlowo-Budowlana ul. Sochaczewska 137a 05-850 Wieruchów gm. Ożarów Mazowiecki kom. 0-601-530-004
Copywrite WebWay 2010 RSD group