Czwartek 13 czerwca 2024r.
dachy dachówki cementowe dachówki ceramiczne

KACZMAREK


Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek Spółka Jawna - Malewo jest najwiekszą prywatną firmą w swojej branży i należy do ścisłej czołówki producentów systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych.
Historia spółki siega 1985 roku, kiedy to swoją działalność rozpoczeła firma PPHT Barbara Kaczmarek - Malewo, zarządzana przez czterech braci, rozpoczynając od produkcji folii galanteryjnej i technicznej z PVC.
Sześć lat później nastąpił pierwszy krok w kierunku dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa.
W nowo wybudowanych od podstaw halach rozpoczęto produkcję rur osłonowych, kanalizacyjnych i wodociągowych z PVC, a w roku 1994 uruchomiono linię do produkcji rur z PE przeznaczonych do transportu paliw gazowych i wody pitnej.

System rynnowy z PVC-U 100, 125 i 150

Elementy

 

System rynnowy Karolina produkowany jest z PCV - u z dodatkami barwnika, stabilizatorów oraz środków odpornych na działanie promieniowania ultrafioletowego.
Rynny oraz rury spustowe są wytłaczane na Austriackich liniach technologicznych, natomiast kształtki łączące oraz pozostałe akcesoria są wtwarzane metodą wtrysku równierz na Austriackich maszynach.
Nowoczesny park maszynowy, odpowiednio zaprojektowane i wykonane powierzchnie podzespołów kalibrujących i formujacych gwarantują produkcje elementów systemu na bardzo wysokim poziomie.
Podczas tworzenia serwisu www wykorzystano elementy graficzne i tekstowe firm, producentów materiałów budowlanych.
Wszystkie publikowane loga należą do ich właścicieli i zostały wykorzystane wyłącznie w celu popularyzacji ich marki.


Konsedo - Profesjonalna Poradnia Handlowo-Budowlana ul. Sochaczewska 137a 05-850 Wieruchów gm. Ożarów Mazowiecki kom. 0-601-530-004
Copywrite WebWay 2010 RSD group