Sobota 13 lipca 2024r.
dachy dachówki cementowe dachówki ceramiczne

GAF

 

 

>>AKCESORIA

 

USA to pionier w produkcji lekkich materiałów do pokryć dachowych tzw. gontu bitumicznego. Firma GAF Materials Corporation to z kolei lider w tej dziedzinie w USA. Amerykański koncern GAF Materiale Corporation powstał w 1886 roku i jest obecnie liderem w tej dziedzinie. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe dążenie do podnoszenia jakości produkcji spowodowało, że Firma GAF Materiale Corporation jest największym producentem dachówek bitumicznych w USA. Dzięki współpracy z dekarzami i wymianie doświadczeń otrzymano produkt o najwyższych parametrach wytrzymałościowych, wyjątkowej estetyce, w szerokiej gamie kształtów i kolorów.

Firma GAF jest laureatem wielu prestiżowych konkursów, zdobywcą 1-szych miejsc w rankingach przygotowywanych przez fachowców z branży budowlanej w USA.

Wszystko to powoduje, że GAFTimberline Prestique to gont nr. 1 w USA wśród wszystkich gontów laminowanych. Co trzeci dom w Ameryce Północnej pokryty jest tym materiałem !!!

Klienci decydują się na zakup GAF Timberline Prestique bo dzięki temu ich dom nabiera wyjątkowego charakteru. Za niewielką cenę otrzymują komfort i bezpieczeństwo, nadają niepowtarzalny styl swojemu domowi.

Podczas tworzenia serwisu www wykorzystano elementy graficzne i tekstowe firm, producentów materiałów budowlanych.
Wszystkie publikowane loga należą do ich właścicieli i zostały wykorzystane wyłącznie w celu popularyzacji ich marki.


Konsedo - Profesjonalna Poradnia Handlowo-Budowlana ul. Sochaczewska 137a 05-850 Wieruchów gm. Ożarów Mazowiecki kom. 0-601-530-004
Copywrite WebWay 2010 RSD group